Kompletní vedení účetnictví

31.01.2011  |  Publikováno v Služby », Úvod

Úspora nákladů – Eliminace chybného účtování - Archivace.

V naší společnosti klademe důraz především na ucelenost a komplexnost servisu zpracování účetnictví pro naše klienty. Nemusíte si tedy již dělat starosti s technickým zabezpečením zpracování, termíny, ani stále novými a novými změnami v příslušné legislativě. Tuto starost za Vás kompletně převezmeme a umožníme Vám se plně soustředit na Váš hlavní obor podnikání, generující zisk.

Vyzvedneme doklady ke zpracování ve Vaší firmě, náležitě očíslujeme a řádně zaúčtujeme. Následně vyplníme všechna potřebná přiznání, statistiky a další související výkazy.

Vedle komplexního vedení účetnictví pro Vás zajistíme též zpracování finančních analýz a individuálních finančních přehledů, potřebných pro efektivní řízení Vaší společnosti. Ucelený přehled o finanční a hospodářské situaci firmy Vám umožní efektivněji nakládat s Vašimi zdroji, lépe využívat jejich potenciál a činit správná rozhodnutí podložená číselnými fakty.

Díky našemu řešení budete mít vždy jasný přehled o tom, co se z finančního pohledu ve Vaší společnosti děje.

Kontaktujte nás, rádi s Vámi osobně prodiskutujeme možná řešení.

Hledat

Motto společnosti

Poskytovat firemním zákazníkům kvalitní služby v oblasti kompletního vedení účetnictví, daňového poradenství a zpracování mezd zaměstnanců.

© 2018 , All Rights Reserved | info@account-cb.cz | | tel.: 776 270 486, 605 065 089 |